Równiarka dróg leśnych i gruntowych

Innowacyjny system pozwalający utrzymać drogi leśne w dobrej oraz estetycznej formie

Równiarka dróg leśnych i gruntowych – tanim i efektywnym sposobem potrafi utrzymać drogi leśne w dobrej oraz estetycznej formie. Korzystanie z systemu jest bardzo proste i wydajne. Polega na podpięciu do ciągnika urządzenia, które dzięki swojej konstrukcji min. wyrówna nawierzchnię drogi, zlikwiduje koleiny i żłobienia wodne powstałe podczas opadów deszczu oraz usunie zbędną roślinność.

Innowacyjny system firmy Bergma, który nazwany został jako „Równiarka dróg leśnych i gruntowych” – na tle ciężkich maszyn, które można nabyć na polskim rynku – wyróżnia się niższą ceną i efektywniejszym rozwiązaniem. Jedna osoba pracująca przy obsłudze urządzenia, w ciągu jednego dnia może oczyścić od 10 do 20 km leśnych dróg.

W Polsce posiadamy piękne lasy, które są przedmiotem zazdrości całej Europy. Wiąże się to z koniecznością zadbania o tysiące kilometrów dróg leśnych. Obecnie w dużym procencie zarastają one roślinnością, stają się zaniedbane i nieprzejezdne. Brak dbałości o te drogi powoduje, że bardzo szybko zostają wchłonięte przez lasy. Uniemożliwia to ludziom korzystanie z tras prowadzących przez tereny leśne oraz uprawianie sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Równiarka dróg leśnych i gruntowych – wyprodukowana przez firmę Bergma, wykorzystującą technologię recyklingu przemysłowego, pozwala na wdrożenie i realizacje wyznaczonych celów – tanio i szybko.

Kolejnym ważnym aspektem jest możliwość gospodarowania lasem. Wiąże się to z dostępnością dróg dla traktorów i innych pojazdów w działaniach związanych z produkcją leśną, utrzymaniem trwałości drzewostanów oraz dbaniem o zwierzyną leśną.

Równiarka dróg leśnych i gruntowych firmy Bergma, jako innowacyjny system – został zgłoszona do „Urzędu Patentowego” celem nadania patentu w Unii Europejskiej.

Potrzebujesz wyceny / Masz pytania ?